KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17234285

nr 1723 4285

Alf Wallander

(1862-1914), Sverige

Etsning, Piprökande man, 17x11 cm, yttermått inklusive ram: 31x24 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 september 2025
kl 19:23:54

15/9 19:05:48 1      Vinnande bud

Alf Wallander

Läs mer om Alf Wallander